Büşra Y. 0552 872 92 74

HERBALİFE ÜYESİ OLUN

Herbalife’a nasıl üye olurum?
Herbalife Nutrition Üyeliği sipariş oluşturmak için ⇒ 0552 872 92 74 numaradan ulaşıp üyeliğinizi oluşturabilirsiniz.

Herbalife Nutrition Üyesi olmanın avantajları şunlardır:
*Çalışma saatlerinizi kendi yaşantınıza ve gelir hedeflerinize uyacak şekilde belirleyebilirsiniz.
*Kârlı Pazarlama Planı sayesinde ekstra gelir elde edebilirsiniz.
*Her gün milyonlarca tüketici tarafından kullanılan ürünlerin satışını gerçekleştireceksiniz.
*Tüm dünyada 90'dan fazla ülkede bulunan geniş üye ağına katılacaksınız.
*Yüksek kalitede eğitim ve etkin satış araçlarından faydalanabileceksiniz.


 

KENDİ İŞİNİZİN PATRONU OLUN
Dünyanın lider doğrudan satış markalarından Herbalife Nutrition ile kendi işinizi kurabilirsiniz. Hemen bugün başlayın – sektör lideri olarak kanıtlanmış başarımızdan ve uzun yıllara dayanan deneyimlerimizden yararlanın ve kendi işinizin temellerini atın.

Bir Herbalife Nutrition Üyesi olarak insanların beslenme ihtiyaçlarına cevap verirken, aynı zamanda da gelirinizi artırabilirsiniz. Tercihinize göre ister yarı zamanlı, ister tam zamanlı çalışın bu kaliteli ürünleri satarak kendi işinizi inşa edebilirsiniz. Ürünlerimizin kendine özel satış ağı sayesinde sahip olacağınız ayrıcalık, işinizin temelini oluşturacak, kişisel destek ve tavsiyeler için, uzun dönemde koruyacağınız müşteriler edinmenize yardımcı olacaktır.

İhtiyacınız olan tüm danışmanlığı ve eğitimleri alacaksınız. Kayıt olduğunuzda işiniz için gereken tüm bilgileri kişisel Herbalife Nutrition Danışmanınızdan (Sponsorunuzdan) öğrenebileceksiniz. O her zaman sorularınıza cevap vermek ve eğitiminizi tamamlamanıza yardımcı olabilmek için yanınızda olacaktır.


 

Düşük Başlangıç Maliyetleri: Minimum sipariş şartı ya da satış veya iş aracı satın alma zorunluluğu öngörülmez. 

Para İadesi Garantisi: Üyeliğin herhangi bir nedenle 90 gün içerisinde iptal edilmesi halinde Herbalife Nutrition Üye Paketi için %100 para iadesi.

Tam Ticari Şeffaflık: Potansiyel geliriniz hakkında açık ve doğru ticari bilgiler.  

İade Garantisi: Üyelik iptallerinde son 12 ayda satın alınan ve satılmayan tüm ürünler için %100 iade. 
 

Başlıca avantajları nelerdir?

1. Esneklik

Çalışma saatlerinize ve nereden çalışacağınıza kendiniz karar verebilir, iş fırsatınızı yaşam şartlarınıza uygun hale getirebilirsiniz.

2. Kalite

Gücünü bilimden alan ve her gün milyonlarca müşteri tarafından kullanılan üstün kaliteli ürünler sunuyoruz.

3. Topluluk

Herbalife Nutrition İş Fırsatına katıldığınızda, aynı zamanda global bir topluma da katılmış olacaksınız. Herbalife Nutrition ailesinin bir parçası olarak her türlü destek ve tavsiyeden yararlanabileceksiniz.

4. Ödüller

Üyeler portalımıza ücretsiz erişim imkanı kazanacaksınız. Özel fırsat ve indirimlerin yanı sıra ürün ve beslenme bilginizi artırmanıza yardımcı olacak en yeni eğitim ve öğretim materyallerine erişebileceksiniz.

S: Beslenme hakkında nasıl daha fazla bilgi edinebilirim?

Herbalife Nutrition Bağımsız Üyesi olduğunuzda, beslenme, sağlık, satış teknikleri ve daha birçok konuda faydalı bilgiler edinmenizi sağlayacak kapsamlı eğitim ve öğretim araçlarına erişebileceksiniz.

S: Fikrimi değiştirirsem iptal edebilir miyim?

Üyelerimize sunduğumuz Altın Standart taahhüdü çerçevesinde, işinizi düşük başlangıç maliyetleriyle kurabileceksiniz. Eğer Herbalife Nutrition İş Fırsatının size uygun olmadığına karar verirseniz, ilk 12 ay içerisinde Üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

S: Neden katılmalıyım?

Daha Fazla Bilgi

Özel bilgilerin ve etkinliklerin yer aldığı platform sayesinde, ürünlerle ve dengeli beslenmeyle ilgili eğitim imkanına kavuşacaksınız.

Daha Fazla Kazanç

İşinizi yaşamınıza uygun hale getirebilir, başkalarına yardım edebilir ve sevdiğiniz işi yapabilirsiniz. Dünyanın lider doğrudan satış markalarından biri ile çalışarak temel veya ek gelir imkanı elde edebilirsiniz.

S: Online satış yapabilir miyim?

Herbalife sayesinde, ekstra para ve çaba harcamadan kendi websitenize sahip olabilirsiniz. Websitenizi kolaylıkla kurabilir ve işinizi desteklemek ve müşterilerinize yardımcı olmak için kullanabilirsiniz.

 

Herbalife’a üye olursam ne olur?
Herbalife’a üye olma size temelde tüm ürünleri %25 indirim ile almanızı sağlar. Daha fazla ürün almanız durumunda bu oranlar %35, %42, %50 olarak devam eder. Herbalife’ın sağlıklı yaşam ürünlerini kullanıp istediğiniz sonuca ulaşırken daha avantajlı fiyatlarla sahip olarak kendinize ürün temin etmenin yanında Herbalife ürün satışı yapabilirsiniz. Hem Herbalife ürünlerini düşük fiyattan alarak kendi sağlığınızı korumuş ve kilo yönetiminizi daha uygun bir bütçeyle sağlamış olursunuz hem de yakın çevrenize başarılı sonuçlara ulaştığınız ürünlerin satışını gerçekleştirerek kazanç elde edersiniz.

Elbette Herbalife’ta her şey düşük fiyata ürün satın almak ve eşe dosta Herbalife satmak ile sınırlı değil. Şirketimiz size kendinizi ispatlama ve yükselme noktasında da bazı şanslar tanıyor. Herbalife haftalık, aylık ve yıllık, ekstra düzenlediği toplantı ve etkinliklerle kullanıcılarını bilgilendirmektedir. Katılacağınız konferanslar sayesinde alacağınız bilgiler size daha hızlı büyüme, daha fazla para kazanma, daha çok üye yapma noktasında büyük katkılar sağlayacaktır. Herbalife nutrition şirketi çalışma ve başarınızın karşılığında sizi yurt içi veya yurt dışı tatillerle ödüllendirerek sevdiklerinizle mutlu eğlenceli vakit geçirme imkanı sağlayacaktır.

Herbalife üyeliğinin ardından kariyer yapmak için bir şirkete veya ofise gitmeniz gerekmiyor. Herbalife size kendi işinizin sahibi olmayı, bulunduğunuz konumdan satış yapmayı vaat etmektedir. Herbalife çatısı altında olduğunuz yerden büyümeniz, internet üzerinden satış yapmanız, üye toplamanız ve güçlü bir takım oluşturarak kariyer basamaklarını hızlıca çıkmanız mümkündür. Evinizden işinizi yönetmek, çalışma saatlerini kendiniz belirlemek için ve sağlıklı yaşam için Herbalife üyelik adımlarını aşağıdaki başlık altından takip edebilirsiniz.

Herbalife’a nasıl üye olurum?
Herbalife Nutrition Üyeliği sipariş oluşturmak için ⇒ 0552 872 92 74 numaradan ulaşıp üyeliğinizi oluşturabilirsiniz.

ÖNERİLEN ÜRÜNLER

ÇEREZ POLİTİKASI
Herbalpazari.com sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
KABUL ET
close